KOSMICZNY MECZ! SIEDEM GOLI W MECZU EKSTRAKLASY, CO ZA SCENY! [SKRÓT]

Co za mecz w Grodzisku! Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale po przerwie piłkarze Stali Mielec popełniali katastrofalne błędy w obronie. Warta Poznań była bezlitosna i strzeliła aż pięć goli. Bohaterem drużyny Dawida Szulczka został Adam Zrelak, który zdobył trzy bramki, kompletując hat-tricka. Zobacz skrót tego spotkania!

Pierwsza połowa stała na bardzo wyrównanym poziomie. Wynik otworzył Konrad Matuszewski, ale dość szybko wyrównał Alvis Jaunzems. Na siedem minut przed przerwą Adam Zrelak pięknie uderzył z dystansu i znów dał Warcie prowadzenie. Tuż przed przerwą po świetnym podaniu Michała Trąbki wyrównał Ilja Szkurin.

W drugiej połowie trafiali już tylko zawodnicy Zielonych. Adam Zrelak przywrócił Warcie korzystny rezultat już na minutę po przerwie. A to nie był koniec emocji, bo już w 49. minucie było 4:2 po golu Dawida Szymonowicza. Wynik meczu w 71. minucie ustalił Adam Zrelak, kompletując hat-tricka w sytuacji sam na sam po podaniu od Tomasa Prikryla. Ta wygrana jest bezcenna dla Warty w walce o utrzymanie w Ekstraklasie!